Backpack 100-60-120L Dyneema X Gridstop 210d

$229.99

Категория:

Описание

Рюкзак плоский, відстань від спинки до фасаду в середньому 25см. Між ємністю та тубусом усередині стоїть фастекс, який сприяє наданню рюкзаку більш плоскої форми. Ширина 110+10 із тканини 210d Dyneema X Gridstop First Quality по спинці 46см, висота рюкзака 105; спинка профільована під тіло людини та має складну форму. Усередині рюкзака нашити дві стрічки-кишені з алюмінієвими пластинами, зігнутими за формою спини людини. Пластини необов’язкові для перенесення рюкзака. Їх можна виймати. Містність рюкзака посилена стрічками, що несуть основне навантаження. Конструкція пояса та каркаса дозволяє комфортно переносити велику вагу. Для питних похідних систем передбачено два отвори в ємності рюкзака. На бічних стінках рюкзака є подвійні тканинні кишені: зручне перенесення лиж, весел, трек-палок. На поясі нашіті великі зручні кишені. Рюкзак спроектований так, що надалі є можливість навішувати різні модулі, кишені на пояс, кишені з боків, кишені на фасад, клапан, питні системи. Дно продубльоване тканиною «X-Pac» — ламінована тканина, яка практично не вбирає вологу, має гарну водонепроникність, ріп-стопова кевларова нитка. Такий рюкзак дозволяє комфортно переносити людині вагу близько 30 кг у похідних умовах.

Вага рюкзака: 1,2 кг*. Ціна рюкзака: 229 у.о. Ціна клапана: 20у.о. Вага клапана: 160г.

Переглянути: При замовленні необхідно вказати Ваше зростання, обхват грудей, шиї, якої будови плечі — прямі або похилі. Час виконання від 2 до 28 днів, залежно від виконання попередніх замовлень. Фото рюкзака можна переглянути у галереї: альбом «рюкзаки».

Примітка: 1. Тубус спроектований таким чином, що можна використовувати рюкзак без клапана. 2. Тубус закручується як рол-топ. Колір дайніми грипстопа на сьогодні є тільки чорний (живий виглядає набагато багатшим, ніж на фото)

________
_________________________________

  • вес изделия может отличаться, в зависимости от роста, добавления запаса прочности при планировании очень высоких нагрузок на рюкзак.
    https://youtu.be/VzWuP04-tRU


KVNtrek товары

Наше снаряжение