Штани утеплені Climashield Apex

$119.99

Категория:

Описание

Фрішип по світу

Штани утеплені. Утеплювач Climashield Apex 85г/м2.

Тканина: моментум ріп-стоп (Pertex Quantum is an ultralite downproof ripstop 0.9 oz/yd2). Блискавка — YKK №3. Блискавка вшита до стегна.

Це дозволяє носити поясний ремінь рюкзака, коли штани одягнені та під ним не буде ущільнень у вигляді бігунів та блискавок. Цілком роз’ємна блискавка мені на морозі не подобається. Її, як правило, ніколи її не розстібаєш.

На колінах вшиті дві кишені. Можна в них вкласти пінку, якщо раптом доведеться ставати колінами на землю. При холодному ночівлі в кишені я іноді вкладаю рукавиці, шапку або ще якісь теплі речі та коліна отримають додатковий теплий захист.

В одній кишені вшита блискавка з бігунком на дві ручки — вивертаючи штани через цю кишеню, отримуємо упаковані в неї штани. Не рекомендую довго зберігати в кишені. Використовую при перельотах, коли є потреба максимально зменшити обсяг.

Штани виготовлені широкими для можливості одягнути поверх штормових штанів. Це дає можливість на привалі чи обіді одягнути їх, не знімаючи взуття. Після тривалої зупинки перед виходом штани можна швидко зняти. Тканина м’яка, що дає можливість за необхідності носити їх під штормовими штанами. У разі нагальної потреби в них можна ночувати в спальному мішку, додаючи цим температуру комфорту.

Плюси: Такі штани відповідають моїм вимогам: зручно одягати, знімати, маленькі в упаковці, дуже теплі.

Висока температура багаття та матеріали штанів – несумісні

Вага: 256г * ___________________________

*вага виробу залежить від розміруKVNtrek товары

Наше снаряжение